Witaj Gościu!
Zaloguj się lub załóż konto

Change language

Jesteś tutaj: Strona główna » O serwisie

Email:

Hasło:

Załóż konto
Przypomnij hasło
Najnowsze zdjęcia
Najciekawsze zdjęcia
Najpopularniejsze tagi
Użytkownicy
Grupy użytkowników
Idea i misja serwisu fotograficznego Odbitka.pl
Głównym powodem utworzenia serwisu Odbitka.pl było stworzenie miejsca, w którym każdy mógłby zamieścić dowolną ilość swoich zdjęć, a następnie w niezwykle prosty sposób nimi zarządzać i udostępniać je swojej rodzinie, przyjaciołom i innym.

Nazwa Odbitka.pl związana jest z możliwością zamawiania odbitek w dowolnie wybranym przez Ciebie cyfrowym studiu fotograficznym.

Udostępnianie zdjęć rodzinie, przyjaciołom i znajomym
Odbitka.pl dostarcza Ci narzędzi, dzięki którym błyskawicznie podzielisz się swoimi zdjęciami z rodziną, przyjaciółmi oraz wszystkimi innymi użytkownikami, bez względu na to, gdzie w danej chwili się znajdujesz.

W zależności od nadanego przez Ciebie stopnia uprawnień, osoby którym udostępnisz swoje zdjęcia będą mogły je komentować, opisywać za pomocą notatek i tagów, oraz oczywiście zamawiać cyfrowe odbitki fotograficzne.

Nowatorski sposób przechowywania i zarządzania Twoimi zdjęciami
Odbitka.pl umożliwia Ci również przechowywanie i organizację archiwów Twoich cyfrowych zdjęć w całkiem nowy sposób. Możesz przechowywać dowolną ilość zdjęć, a jedynym ograniczeniem jest ilość danych, które możesz przesłać miesięcznie.

Bardziej wymagającym polecamy zamówienie Konta Premium w jednym z atrakcyjnych planów taryfowych, które znacznie powiększa limit transmisji.

Zamawianie odbitek w dowolnie wybranym przez Ciebie studiu fotograficznym
W serwisie Odbitka.pl masz możliwość zamówienia cyfrowych odbitek zarówno ze swoich zdjęć, jak również zdjęć swoich znajomych, w dowolnie wybranym przez Ciebie studiu fotograficznym, współpracującym z serwisem.

O wygodzie takiego rozwiązania nikogo nie trzeba przekonywać, gdyż pozwala ono zaoszczędzić czas i jest idealne dla tych, którzy często podróżują, lub po prostu są zbyt zapracowani na zbędne wycieczki do studia. Polecamy!

Jeżeli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z systemu Odbitka.pl, bardzo prosimy o kontakt. Możesz to zrobić klikając link "Kontakt" na dole każdej strony.

Koncepcja, projekt i całkowite wykonanie serwisu: Przemysław Pacholski