Witaj Gościu!
Zaloguj się lub załóż konto

Change language

Jesteś tutaj: Strona główna » O serwisie

Email:

Hasło:

Załóż konto
Przypomnij hasło
Najnowsze zdjęcia
Najciekawsze zdjęcia
Najpopularniejsze tagi
Użytkownicy
Grupy użytkowników
Idea i misja serwisu fotograficznego Odbitka.pl
Głównym powodem utworzenia serwisu Odbitka.pl było stworzenie miejsca, w którym każdy mógłby zamieścić dowolną ilość swoich zdjęć, a następnie w niezwykle prosty sposób nimi zarządzać i udostępniać je swojej rodzinie, przyjaciołom i innym.

Nazwa Odbitka.pl związana jest z możliwością zamawiania odbitek w dowolnie wybranym przez Ciebie cyfrowym studiu fotograficznym.

Udostępnianie zdjęć rodzinie, przyjaciołom i znajomym
Odbitka.pl dostarcza Ci narzędzi, dzięki którym błyskawicznie podzielisz się swoimi zdjęciami z rodziną, przyjaciółmi oraz wszystkimi innymi użytkownikami, bez względu na to, gdzie w danej chwili się znajdujesz.

W zależności od nadanego przez Ciebie stopnia uprawnień, osoby którym udostępnisz swoje zdjęcia będą mogły je komentować, opisywać za pomocą notatek i tagów, oraz oczywiście zamawiać cyfrowe odbitki fotograficzne.

Nowatorski sposób przechowywania i zarządzania Twoimi zdjęciami
Odbitka.pl umożliwia Ci również przechowywanie i organizację archiwów Twoich cyfrowych zdjęć w całkiem nowy sposób. Możesz przechowywać dowolną ilość zdjęć, a jedynym ograniczeniem jest ilość danych, które możesz przesłać miesięcznie.

Bardziej wymagającym polecamy zamówienie Konta Premium w jednym z atrakcyjnych planów taryfowych, które znacznie powiększa limit transmisji.

Zamawianie odbitek w dowolnie wybranym przez Ciebie studiu fotograficznym
W serwisie Odbitka.pl masz możliwość zamówienia cyfrowych odbitek zarówno ze swoich zdjęć, jak również zdjęć swoich znajomych, w dowolnie wybranym przez Ciebie studiu fotograficznym, współpracującym z serwisem.

O wygodzie takiego rozwiązania nikogo nie trzeba przekonywać, gdyż pozwala ono zaoszczędzić czas i jest idealne dla tych, którzy często podróżują, lub po prostu są zbyt zapracowani na zbędne wycieczki do studia. Polecamy!

Możesz zmienić ogólne ustawienia prywatności dla swoich zdjęć, wybierając zmianę prywatności zdjęcia, a następnie zmianę domyślnych ustawień prywatności.

Koncepcja, projekt i całkowite wykonanie serwisu: Przemysław Pacholski