Witaj Gościu!
Zaloguj się lub załóż konto

Change language

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje dla studiów fotograficznych

Email:

Hasło:

Załóż konto
Przypomnij hasło
Najnowsze zdjęcia
Najciekawsze zdjęcia
Najpopularniejsze tagi
Użytkownicy
Grupy użytkowników
Jaka jest idea serwisu Odbitka.pl?
Odbitka.pl jest pierwszym i jedynym w swoim rodzaju, fotograficznym systemem społecznościowym, którego zawartość jest całkowicie tworzona przez samych użytkowników.

Zadaniem serwisu jest dostarczenie użytkownikom intuicyjnej platformy przechowywania cyfrowych fotografii, możlwości dowolnego zarządzania nimi i udostępniania całemu światu, jak również oczywiście - zamawiania odbitek!

Dlaczego warto podjąć współpracę z serwisem Odbitka.pl?
Dzięki podjęciu współpracy Państwa studia z serwisem Odbitka.pl, uzyskujecie Państwo możliwość realizacji zamówień pochodzących od użytkowników serwisu, którzy zyskują z kolei wygodę zamawiania i osobistego odbioru odbitek bezpośrednio w Państwa studiu, jeżeli Państwa studio znajduje się w rejonie ich miejsca zamieszkania.

Serwis Odbitka.pl jest również idealnym narzędziem dla osób przebywających za granicą. Nie trzeba długo zastanawiać się nad tym, o ile szybsze i tańsze jest zamówienie odbitek i zlecenie dostarczenia ich np. rodzinie tu, w Polsce.

Ile będzie mnie to kosztować?
Przystąpienie do współpracy jest darmowe, a serwis pobiera jedynie ustaloną prowizję od wartości zamówień zrealizowanych przez Państwa studio. Do realizacji zamówień otrzymujecie Państwo własny panel administracyjny w obrębie serwisu, za pomocą którego będziecie Państwo mogli pobrać zamówienia nadesłane do Państwa studia.

Podsumowując, serwis Odbitka.pl dodatkowe źródło i kanał zamówień, który co więcej - nic Państwa nie kosztuje. Zapraszamy więc do współpracy, bo warto!

Formularz zgłoszeniowy studia fotograficznego
Adres e-mail:
Hasło do logowania:
Musi zawierać przynajmniej 6 znaków
Imię zamawiającego:
Nazwisko zamawiającego:
Nazwa studia fotograficznego:
Numer NIP:
Numer REGON:
Numer telefonu:
Ulica i numer lokalu:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Państwo:
Kod rejestracji:
Wpisz kod widoczny po prawej stronie

Jeżeli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z systemu Odbitka.pl, bardzo prosimy o kontakt. Możesz to zrobić klikając link "Kontakt" na dole każdej strony.

Koncepcja, projekt i całkowite wykonanie serwisu: Przemysław Pacholski